Infinite EDI - elektroniczna wymiana danych

Obsługuj wszystkie dokumenty handlowe za pomocą jednego bezpiecznego kanału.


 

 

Infinite EDI umożliwia kupującym i dostawcom na szybką i bezpieczną wymianę komunikatów za pośrednictwem dedykowanej platformy. Pozwala na zastąpienie komunikacji za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu lub faksu. Łączy partnerów w ramach łańcucha dostaw na całym świecie.

 

 

 

 

 

Wiemy, że przepływ towarów wiąże się z ogromną liczbą dokumentów transakcyjnych i pracą wielu osób na rzecz obsługi tych dokumentów.

 

URUCHOMIENIE ELEKTRONICZNEJ WYMIANY DANYCH TO

Skrócenie całego procesu od zamówienia do zapłaty
Dzięki EDI możesz realizować transakcje biznesowe w kilka minut - a nie dni lub tygodnie - ponieważ nie musisz już polegać na komunikacji podatnej (np: poczta, faks lub e-mail). Otrzymujesz również dostęp do dostępności zapasów, statusu płatności i innych istotnych danych. Pozwala to na maksymalizację wydajności procesów łańcucha dostaw, eliminuje sytuacje wyczerpania zapasów i poprawia poziomy usług.
100% poprawność danych
Dzięki zautomatyzowanej wymianie dokumentów biznesowych możesz raz na zawsze zapomnieć o problemach wynikających z błędów wprowadzania danych, zagubionych faksów / poczty lub brakujących danych. Każdy dokument elektroniczny przechodzi walidację na wielu poziomach, dzięki czemu możesz mieć pewność, że przetwarzasz wyłącznie pełne i poprawne dokumenty.
Większa produktywność pracowników
Zmieniając papier na korzyść komunikatów elektronicznych, Twoi pracownicy potrzebują mniej czasu na ich przetwarzanie i mogą skoncentrować się na innych zadaniach.
Dane istotne dla biznesu w czasie rzeczywistym
EDI zapewnia dostęp do danych i spójne dane w systemach IT. Korzystaj z informacji w czasie rzeczywistym, aby budować przewagę nad konkurencją.
Firma staje się bardziej ekologiczna
Poprzez elektroniczną wymianę dokumentów biznesowych możesz zdecydowanie obniżyć zużycie papieru w swojej organizacji.
Ustandaryzowana komunikacja
Cyfrowy obieg dokumentów może dokładnie odzwierciedlać procesy biznesowe w Twojej organizacji.

 O wiele łatwiej jest przetwarzać cały dokument w formie elektronicznej:

 

 

O wiele łatwiej jest przetwarzać cały przepływ dokumentów w formie elektronicznej:

 

 • Zamówienie
 • Potwierdzenia zamówienia
 • Zaawansowane zawiadomienie o wysyłce (ASN) /
 • Wskazówki dotyczące dostawy
 • Prognoza dostawy
 • Dostawa just in time

 

 • Towar otrzymał notatkę
 • Potwierdzenie płatności
 • Faktura (faktura handlowa, nota kredytowa, faktura STORNO, faktura proforma, faktura rozliczeniowa)
 • Zwrot

 

 • Powrót / RTV
 • Raporty
 • Podstawowe dane produktu
 • Wiele innych

 

 
 
Platforma Infinite EDI communicator służy integracji, automatycznej wymianie elektronicznych dokumentów handlowych (od zamówienia po e-fakturę) oraz synchronizacji danych pomiędzy partnerami biznesowymi. Platforma communicator dostępna jest w dwóch wersjach:
 

Infinite EDI Connector

- łączy w sobie rozwiązania tradycyjnego EDI, jak również efektywne rozwiązania wykorzystujące Internet. Platforma wykorzystuje różne standardy komunikatów umożliwiające połączenie z każdym partnerem handlowym, niezależnie od posiadanego systemu EDI, formatu komunikatu czy kanału komunikacyjnego.

Web EDI

jest konkurencyjnym, a zarazem tanim rozwiązaniem, w dziedzinie elektronicznej wymiany danych, umożliwiającym małym i średnim przedsiębiorstwom zastosowanie w pełni kompatybilnego z zaawansowanymi systemami partnerów rozwiązania EDI. Platforma Web EDI umożliwia przetwarzanie dokumentów z wykorzystaniem portalu www. Cała komunikacja z partnerami jest przekierowana za pośrednictwem Infinite EDI Connector, niezależnie od połączenia (VAN, AS2, inne). Nie ma potrzeby instalacji żadnego oprogramowania, zestawiania kanałów komunikacyjnych czy mapowania.

Infinite IT Solutions automatyzuje procesy w ponad 3000 przedsiębiorstw:

Aktualności

Wiodący producent filtrów, PZL Sędziszów SA, wdraża Infinite EDInet14-02-2018

Wiodący polski producent filtrów, PZL Sędziszów SA, wdraża platformę Infinite EDInet,...

Więcej

Infinite tworzy Platformę Elektronicznego Fakturowania dla MPiT01-10-2018

Infinite wykonuje Platformę Elektronicznego Fakturowania, która będzie służyć do obsługi i...

Więcej

e-faktoring
e-Faktoring w platformie EDInet w porozumieniu z PRAGMA.25-05-2019

Infinite IT Solutions nawiązało współpracę z firmą Pragma, dzięki temu użytkownicy platformy...

Więcej

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w elektronicznej wymianie dokumentów dla wielu branż, Infinite EDI nawiązuje dowolne połączenia:

Integracja B2B, Integracja G2B np. SAP, Oracle, Microsoft Dynamics, Sage, MFG/PRO, Infor ERP, Peoplesoft, IFS, wiele innych  Umożliwia różne metody komunikacji np. WebServices, AS2, SFTP, FTP/VPN Przesyłamy różne formaty dokumentów np. EDIFACT, XML, CSV, txt, in-house fomats Infinite jest członkiem globalnych inicjatyw: GS1, Oracle Partner Network, ECR zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa: ISO/IEC 27001:2013, ISO 9001:2015

Napisz do nas! Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.