Już wkrótce Infinite IT Solutions udostępni nową metodę płatności dla swoich klientów. Będą oni mogli płacić za usługi za pomocą Przelewy24.

Szybkie wdrożenie zmian technologicznych, które zoptymalizują koszty, ale jednocześnie nie sparaliżują dotychczasowej pracy, to marzenie wielu menagerów.

Jeśli nie zastanawiałeś się poważnie nad zautomatyzowanym generowaniem dokumentów, to znaczy, że wciąż marnujesz swój zespół i czas na ręczne zadania.

24 stycznia 2020 zakończyliśmy wdrożenie e-Podpisywania w Orange Polska. Był to bardzo duży i wymagający projekt, dlatego też jesteśmy dumni, że zakończył się sukcesem.

Proces łańcucha dostaw jest obciążony różnorodnymi dokumentami wymienianymi między partnerami handlowymi. Elektroniczna wymiana i przetwarzanie dokumentów, usprawnia dostarczanie faktur a forma dokumentów eliminuje błędy popełniane podczas ręcznego wprowadzania danych.

Każda firma, bez względu na prowadzoną działalność może stać się Paperless, ponieważ możemy zamienić różne dokumenty na ich elektroniczne odpowiedniki. Prowadząc firmę produkcyjną mamy do czynienia z pracą zmianową i liczne wymogi do spełnienia, wtedy z pomocą przychodzi RCP.

Firma Infinite rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku, świadcząc usługi w zakresie elektronicznej wymiany danych dla sektora B2B. Obecnie Spółka jest liderem rozwiązań Paperless w kraju oraz na wielu rynkach zagranicznych m.in. na Węgrzech, w Rumunii oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich obsługując ponad 3000 firm.

e-faktoring

Infinite IT Solutions nawiązało współpracę z firmą Pragma, dzięki temu użytkownicy platformy EDInet będą mogli sfinansować i otrzymać 100% wartości należności za wystawione faktury.

Ponad 100 tysięcy klientów Orange Polska w niemal 200 salonach operatora skorzystało z możliwości podpisania dokumentów na ekranie tabletu, z wykorzystaniem podpisu biometrycznego. Dzięki temu, w niespełna trzy miesiące zaoszczędzono ponad pół miliona kartek papieru.

Szpitale, przychodnie, poradnie i inne placówki opieki zdrowotnej borykają się z problemem zbierania zgód, wypełniania formularzy

Odręczny podpis na urządzeniu mobilnym ma przewagę nad tradycyjnym podpisem złożonym na kartce papieru. W sytuacji spornej dużo łatwiej stwierdzić jego autentyczność.

Podpis na urządzeniu mobilnym jest już możliwy od pewnego czasu, ale teraz można zauważyć zwiększone zainteresowanie tematem.

Infinite wykonuje Platformę Elektronicznego Fakturowania, która będzie służyć do obsługi i dokumentowania procesu realizacji przez zamawiających i wykonawców dostaw publicznych w fazie po udzieleniu zamówienia.

Wybór systemu SFA/CRM

Mobilne systemy SFA/CRM są obecnie jednymi z kluczowych narzędzi wspierających codzienną pracę rozproszonych zespołów sprzedażowych. Mają one za zadanie wesprzeć przedstawicieli handlowych w umiejętnym zarządzaniu własnym czasem pracy oraz realizacji powierzanych im zadań.

Podpis na urządzeniach z warstwą biometryczną to już rzeczywistość. Obecnie większość dokumentów może być podpisywana w ten sposób.

Wiodący polski producent filtrów, PZL Sędziszów SA, wdraża platformę Infinite EDInet, odpowiadającą za wysyłanie i odbieranie zamówień drogą elektroniczną.

Infinite EDInet Communicator zapewni PZL Sędziszów SA płynny obieg zamówień w ramach komunikacji z partnerem biznesowym.

Infinite w Rumunii

Infinite IT Solutions, rozszerza swoją obecność w Rumunii. Po latach działań partnerskich firma zdecydowała się na otwarcie filii w Bukareszcie. Wprowadzając nową jednostkę, Infinite wysyła jasny sygnał, że Rumunia jest strategicznym rynkiem w swojej globalnej strategii.

Marcin Jankowski ze Spółdzielni Obrotu Towarowego

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego (SOT) rozszerza współpracę ze spółką Infinite w zakresie automatyzacji działań sprzedaży. Niedawno zakończyło się wdrożenie systemu mobilnego Infinite SFA, który wspiera pracę przedstawicieli handlowych SOT na terenie całego kraju.

System mobilny w firmie Roleski

Firma Roleski, postanowiła zoptymalizować pracę swoich przedstawicieli handlowych. 

Nie znalazłeś odpowiednich informacji?

Skontaktuj się z nami!